Südböhmen zu Gast in Linz 16. - 18. května 2019


Informace z prezentace naší školy na akci "Südböhmen zu Gast in Linz"

Naše prezentace začala velmi intenzivní přípravou a nutno podotknout, že díky zkušenostem paní mistrové Jana Vosikové z oboru Kuchař-číšník a obětavému úsilí žáků oboru včetně dalších zaměstnanců a pana  zástupce ředitele školy,  Mgr. Josefa Dusíka, bylo možno celou akci s konečným výsledkem - výborně- zvládnout.  Dne 15. května jsme naložili všechny potřebné přístroje, nádobí, tácky, příbory do našeho Boxera, na přívěs naložili ledničku, konvektomat atd. a vyrazili jsme se ubytovat do hotelu Turmfalke v Linci. Večer jsme měli umožněn přístup na hlavní náměstí, a tak jsme se mohli připravit již večer na příští den, kdy oficiálně akce začínala. Návštěvníkům jsme střídavě servírovali palačinky se smetanou a marmeládou, bramboráky a bulky plněné hovězím masem s přílohami. Zájem byl ohromný, jídlo výborné a nestačili jsme ani za pomocí konvektomatu a dvou ploten pokrývat požadavky zákazníků.

Na závěr je nutno dodat, že nejen prezentace školy, ale i navázání dalších kontaktů s odborníky v oboru znemená pro žáky obrovskou zkušenost a otevření dalších možností pro jejich profesionální dráhu.

Foto:
Linz 1


Linz 2

Linz 3

Mgr. Karel Chalupa
ředitel školyPřijeďte nás navštívit do Lince

Další prezentační akcí našich žáků v oboru Kuchař-Číšník a gastronomie je účast na prezentaci regionu jižních Čech v rámci společné akce s hlavním městem Oberösterreich - Lincem od 16. - 18. května 2019.

Připravujeme v sekci GASTRO  prezentaci nejen naší školy, ale i ochutnávku tradičních jihočeských pokrmů, které si budou moci návštěvníci zakoupit v uvedených dnech na našem stánku.

Naše stánky najdete na mapě (vpravo nahoře): Hauptplatz  Linz: 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mgr. Karel Chalupa
ředitel školy

Prezentace pro partnery:

Südböhmen zu Gast in Linz

Jižní Čechy, hostem v Linci
16.–18. 5. 2019
Südböhmen zu Gast in Linz
LINEC, RAKOUSKO

Jihočeská centrála cestovního ruchu ve spolupráci se svými partnery
(Zastupitelský úřad ČR v Rakousku, CzechTourism, CzechTrade a město Linec)
připravuje v termínu 16. – 18. 5. 2019 velkou prezentaci regionu jižní Čechy
formou prodejní akce.
Agentura CzechTrade na této akci koordinuje prezentace jednotlivých
prodejců.
 
                                Logo Linz City_JčK_Czech Trade                                     Logo Czech Trade Oesterreich
Vytisknout