Přednášky o prevenci sociálně-patologických jevů

Již čtvrtý rok přednáší na naší škole pan Josef Nadrchal  o problematice vztahů, AIDS, kouření, drogách a podobně. Díky úspěchu první přednášky jsme ho požádali o dlouhodobou spolupráci. To znamená, že studenti prvních ročníků masjí možnost absolvovat pět témat. Pan Nadrchal je kvalifikovaný lektor mezinárodní organizace ACET /AIDS-Care-Education-Training  Přednášky jsou akreditované MŠMT.

Přílohy:

1.JPG.jpg  2.JPG.jpg  3.JPG.jpg  4.JPG.jpg

Letošní prváci byli dotázáni, jak se jim přednášky líbí. Na všech lístečcích se opakuje: je to super, je to zábavné, je to poučné. Z těch, kdo napsali více, vybíráme:

1.C

Je to v pohodě, je to fakt dobrý, úplně meghustodémonskykrutopřísný. Je to fakt sranda. J.D.:-

-přináší nám to zkušenosti, a když máme problém, tak nám mohou pomoci. Je to dost zajímavé. Baví mě to. V.M.

Pepa je super, hlavně když jsou přednášky mimo výuku. Pepa žije s dobou. Díky své technice dokáže pracovat i v těch nejhorších podmínkách

Pepa Nadrchal a jeho přednášky: Přednášky jsou poučné, zábavné, dobré,vždy se hodí dozvědět se něco víc a přinejhorším si můžem třeba vzpomenout na přednášku a víme, jak se zachovat, například v situaci co mívají holky = myslí si, že jsou tlusté, ale jsou hubené apod. Přednášky mě baví. M. P.

Přednášky J. Nadrchala: Jeho přednášky jsou zajímavé. Přednáší je hravou a zábavnou formou. Je velice inteligentní a hlavně má všeobecný přehled. Pepa mi pomáhá už dlouho, vždy když mám problém, tak mi poradí a pomůže. L.K.

Když před první přednáškou přišel do třídy, tak jsem řekla (a ne jenom já) co je to za „feťáka“, ale když začal mluvit, změnila sem názor. Přednášky mají zajímavé téma, chová se k nám jako k sobě rovnými a přednáší způsobem, že většinu lidí v místnosti zaujme. A.L.

Přednášky J. Nadrchala: přednášky jsou velice poučné, vtipné a výstižné. Josef je velice vtipný chlapík.M.J.

Přednášky pana Nadrchala jsou zábavné, poučné. Pepa žije teanegrovský život, živí se přednáškami. O přednáškách by se dalo dlouho dobu mluvit. J.K.

Z hodiny je zábava bez učení. Pepa žije teanegrovský život, přednáší na spoustě škol. Moc si to užívá (prožívá). M.Š.

1.B

Ponaučení, sranda, zajímavosti, novinky pro nás/mě. Dozvíme se něco nového, je to prostě super!. M.Z.

Jeho přednášky jsou velmi zajímavé a poučné, dobře se poslouchají díky vtipnému podání

Přednášky mě baví. Mluví s námi tak, jako s puberťáky, žádné divné výrazy, prostě jsou v pohodě. Poznám něco jiného, nového

Přednášky by mohly být delší. K.Š.

-Bylo to velmi zajímavé.Dovídáme se nové věci. Některé věci mě o přednášce překvapují. Lidé se důvěrně svěřují a on to používá ve svých přednáškách. Jinak je to hezké a poučné. A.H.

Baví mě to. Je s ním sranda. Něco mě i ponaučilo a něco jsem slyšela poprvé. V.Z.

Minulou přednášku jsem nebyla, ale zdá se mi to dobré. Hlavně je fajn, když se u toho zasmějeme a ta přednáška je „o něčem“. Můžeme se dozvědět něco nového i nějakou radu do života.

Zapsala dobrovolná koordinátorka tohoto programu Ing. Ludmila Černocká

vložil Mgr. Radek Němec