Naši partneři

Edelhof (Zwettel) - významné centrum odborného školství zaměřeného především na zemědělskou problematiku, lesnictví, rostlinnou i živočišnou výrobu, zámečnické, opravárenské či truhlářské obory, vzdělávací  a rekvalifikační centrum pro dospělé. V komplexu školy se nachází dívčí škola, jezdecká dráha, fotbalové hřiště, stáje, jatka, dojící stanice, chovné  stanice, pokusná pole a plochy pro pěstování bioplodin, dílny atd.

Edelhof Edelhof je za hranicemi Evropy uznávané výzkumné centrum a sídlo
Waldviertel Management.
partnerstvi.jpg

Toto je naše partnerská škola,  kde se  vždy něčemu přiučíme. Škoda jen, že se našemu odbornému školství nevěnuje alespoň trochu více finanční  péče, což se nejen vybavenosti týče. Člověk tam na některé věci skutečně stále zírá.

S touto školou máme jjiž dlouholeté kontakty. Byli první školou, která po roce 1989 navázala  úzké vztahy (pozn.: za to může dnešní pan ředitel, Mgr. Karel Chalupa) a  naše přátelství trvá dodnes. Počátkem devadesátých let jezdili naši studenti na dlohodobější praxe na soukromé farmy, do rodin  a někteří z nich udržují  tyto navázané kontaktya přátelství  dodnes. Na naše studenty byla slyšet jen chvála. V této tradici jsme pokračovali i dále, i když v omezené míře díky zákonným úpravám. V současné době, po definitivním úpadku našeho zemědělství a také radikální změně oborové nabídky naší školy, se pokoušíme najít společnou řeč v učebních a ekologických programech. Podařilo se nám společně napsat několik projektů a nebo se na nich jako partneři podílet.

Předchozímu panu řediteli Ing. Adolfu Kastnerovi  a i jeho nástupci a současnému řediteli, panu Ing. Franzi Breitenederovi je  na tomto místě nutno poděkovat za jejich otevřenost a přátelskost po celou tu dlouhou dobu, kdy jsme se poprvé setkali.

Partnerská škola - Landwirtschaftliche Fachschule Edelhof

Spolupracujeme s manažerským centrem:
Waldviertel-Management Know How für den ländlichen Raum in der EU Region

Partnerské organizace

Společnost EuroNet.CZ, spol. s r. o. Praha    www.euronet.cz

Dále spolupracujeme s významnými  společnostmi našeho regionu:

Spálovský, a.s.

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o.

Edscha J. Hradec, s.r.o.

Pollmann CZ, s.r.o., Jindřichův Hradec

Šlechta s.r.o.
Jindřichův Hradec
zrcadlové a technické leštění, laserové navařování, gravírování,
servis a opravy forem

Husky-KTW s.r.o.
Jindřichův Hradec, Dolní Pěna 200, PSČ 377 01

NEDFORM s.r.o.
Otín 3
Jindřichův Hradec

Dopravní, speditérské, servisní firmy ....
TRUCK SERVIS KRATOCHVÍL s.r.o.
AR-Servis, s.r.o,
AUTOŠKOLA - JAKUB ADAM,
ČSAD Jindřichův Hradec, a.s.
Citroen - Autosalon Sviták s.r.o.,
Jiří Souček s.r.o. (Renault, Dacia, Kia, VW),
SOME - Jindřichův Hradec s.r.o.(Peugeot, Ssang Yong, Mazda),
Pyramida Průhonice s.r.o. (Autosalon Hyundai)