Burza škol - prezentační výstava středních škol, učilišť a firem v Jindřichově Hradci dne 13. 10. 2022

Dne 13. 10. 2022 po předchozí účasti naší školy na "Burze škol v Třeboni" dne 5. 10. 2022, se naše škola, jako každým rokem, zúčastnila prezentační výstavy středních škol, kde jsme představili veřejnosti naše jednotlivé maturitní a učební obory. Společně s partnerskými firmami jsme  veřejnosti ukázali, jak jsou naše obory propojené s výrobními podniky  jako Motor Jikov a.s., Husky - KTW s.r.o, HTP s.r.o. Žirovnice a dalšími podnikatelskými  subjekty v regionu. Náš stánek byl jistě jedním z těch, který měl našim budoucím středoškolákům co nabídnout včetně skvělého občerstvení od žáků oboru "Kuchař - číšník".  Návštěvníci výstavy měli příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na naší škole  a seznámit se i s možnostmi uplatnění absolventů v praxi.

Burza škol 131022 FM JH 1

Burza škol FM JH 2