Burza škol - prezentační výstava středních škol, učilišť a firem v Jindřichově Hradci dne 1. 10. 2020

Dne 1. 10. 2020 se naše škola zúčastnila prezentační výstavy štředních škol, kde jsme představili veřejnosti naše jednotlivé maturitní a učební obory. Společně s partnerskými firmami jsme  veřejnosti ukázali, jak jsou naše obory propojené s výrobními podniky  jako Motor Jikov a.s., Husky - KTW s.r.o a dalšími podnikatelskými subjekty v regionu. Nově rekonstruovaná budova odborného výcviku na Novém Dvoře s moderním vybavením pak umožňuje i realizaci odbroného výcviku na vysoké úrovni ve vlastním učňovském středisku. Náš stánek byl jistě jedním z těch, který měl našim budoucím středoškolákům co nabídnout. Bohužel jsme nemohli vzhledem k hygienickým opatřením pohostit návštěvníky našimi výrobky z cvičné kuchyně oboru "Kuchař - číšník".

Foto: