28. ročník krajské soutěže 1. ročníků v psaní na klávesnici

Ve středu 18. června 2014 jsme pořádali krajskou soutěž 1. ročníků v psaní na klávesnici. Zúčastnilo se 8 škol a celkem 21 soutěžících.

Studenti soutěžili v desetiminutovém opisu. Zvítězila Bára Hlavínová z OA a JŠ s právem SJZ z Písku výkonem 382,9 čistých úhozů za minutu a 0,128 % chyb.

Náš student David Máca byl 4., Zuzana Gerlová 8., David Trupl 12. a Petr Spáčil obsadil 14. místo.

Po soutěži se všichni zúčastnili rautu. Občerstvení připravili učni Středního odborného učiliště pod vedením paní Mácové, Máckové a Slámové.

Potom se všichni prošli po městě, podívali se na hrající fontánu a navštívili muzeum gobelínů.

Po obědě bylo vyhodnocení soutěže v aule školy. Ceny čekaly na prvních 10 soutěžících.

Všichni soutěžící dostali tričko s logem školy a pamětní list.

A jak to probíhalo? Podívejte se na fotografie :) …

Zapsala: Mgr. Marie Kalkusová

Výsledková listina (xlsx, 38 kB)