Výstava ˇVzdělání a řemeslo" Výstaviště České Budějovice - 24. ročník 7.-9. listopadu 2018

Letošní již 24. ročník výstavy Vzdělání a řemeslo je určen zejména žákům posledních ročníků základních škol, ale rovněž i studentům středních škol a učilišť. Veletrh Vzdělání a řemeslo nabídl nejen expozice škol, ale také soutěže z rozličných oborů. A protože je dobré rozvíjet se v každém věku, nechyběla ani témata celoživotního vzdělávání a rekvalifikací.

V rámci doprovodného programu jsme se zúčastnili se žáky oboru Kuchař - číšník soutěže a umístili jsme se na čtvrtém místě, přičemž ná třetí místo uniklo těsně o jeden bod. Taktéž veiký zájem byl o občerstvení, které naši žáci připravovali přímo na místě.

Za vzornou prezentaci našim žákům děkujeme.

Foto:
Vzdělání a řemeslo 1