Dne 5. 10. 2017 Prezentační výstava středních škol, učilišť a firem v Jindřichově Hradci

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentační výstavu naší školy, která se uskuteční dne 5. října 2017 od 8.30 hod. - 16.00 hod. ve spolupráci s
Jihočeskou hospodářskou komorou společně s Úřadem práce v J. Hradci v prostorách atria Fakulty Managementu, Vysoké školy ekonomické v Praze, Jarošovská 1117/II, Jindřichův Hradec. Jako každoročně Vám nabídneme řadu materiálů a informací ke studiu, informace o oborové nabídce, představíme Vám výrobky našich žáků včetně občerstvení a taktéž představíme partnerské firmy, se kterými škola spolepracuje v rámci odborného výcviku a odborné praxe. V rámci dopravního oboru si budete moci prohlédnou náš propagační a funkční model kolejiště.

Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Foto:Burza škol 051017

Burza škol 051017