Další kolo přijímacího řízení se uskuteční 31.8.2017 - informace viz sekce Studium

A)  Přijímací řízení s jednotnou přijímací zkouškou z českého jazyka a literatury a matematiky se koná pro denní formu studia (délka studia 4 roky - maturitní obory zakončené maturitní zkouškou) u těchto oborů:

37-41-M/01  Provoz a ekonomika dopravy (zaměření na logistiku a obslužné počítačové systémy)  --- velmi perspektivní obor. V logistice je obrovský nedostatek odborně vzdělaných lidí.

63-41-M/01  Ekonomika a podnikání ( obor zaměřen na problematiku cestovního ruchu).

18-20-M/01  Informační technologie  --- po odbornících v IT je od firem stále vyšší  poptávka. Velmi perspektivní obor.

23-44-L/01 Mechanik strojů a zařízení (zařazen do programu školy ve spolupráci se strojařskými firmami regionu J. Hradec)

B) Přijímací řízení pro denní formu studia bez přijímací zkoušky (délka studia 3 roky - učební obory s výučním listem) se uskuteční u těchto oborů:

Kuchař - číšník  (65-51-H/01)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku  (pozn.*)

Prodavač  (66-51-H/01)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*)

Elektrikář - silnoproud (26-51-H/02)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku pro absolventy příbuzných oborů (pozn.*)

Zedník (36-67-H/01)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*) - (obor podpořen stipendiem)

Klempíř  (23-55-H/01)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*) - (obor podpořen stipendiem)

Nástrojař (pdf, 159 kB)

(23-52-H/01)
+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku pro absolventy příbuzných oborů  (pozn.*) - (obor podpořen stipendiem)

C) Přijímací řízení pro zkrácenou formu studia bez přijímací zkoušky pro níže uvedené učební obory

Určeno pro absolventy čtyřletého středního vzdělávání úspěšně zakončeného maturitní zkouškou nebo pro uchazeče, kteří získali střední vzdělání s výučním listem v jiném oboru vzdělání.
Zkrácená forma studia bude realizována v případě neobsazené kapacity míst v rámci denního studia na uvedených oborech.

untitled.jpgPro školní rok 2017 – 2018 se zkrácená forma studia vztahuje na tyto tříleté učební obory:

obor: Prodavač: (66-51-H/01) - délka zkrácené formy studia 1 rok
obor: Kuchař – číšník: ( kód oboru: 65-51-H/01) - délka zkrácené formy studia 1 rok
obor: Zedník: ( kód oboru: 36-67-H/01) - délka zkrácené formy studia 1 rok
obor: Klempíř : (36-67-H/01) - délka zkrácené formy studia 1 rok
obor: Elektrikář - silnoproud: (26-51-H/02) - délka zkrácené formy studia min.1 rok pro absolventy příbuzných oborů.
obor: Nástrojař: (23-52-H/01) - délka zkrácené formy studia 1 rok