Jarní zkušební období

Harmonogram konání písemných zkoušek společné části maturitní zkoušky je uveden v Příloze k vyhlášce č. 232/2020 Sb. V jarním zkušebním období se zkoušky z českého jazyka a literatury a z cizího jazyka neskládají z dílčí zkoušky konané formou písemné práce. Termíny konání didaktických testů naleznete v následující tabulce.

TERMÍN KONÁNÍ  ZKUŠEBNÍ PŘEDMĚT
 1. 6. 2020    Matematika
 Francouzský jazyk
 Anglický jazyk
 2. 6. 2020     Český jazyk a literatura
 Německý jazyk
 Španělský jazyk
 Ruský jazyk

Přesný časový rozpis konání zkoušek stanoví Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v jednotném časovém schématu a zveřejní jej způsobem umožňujícím dálkový přístup.

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy logo