Den otevřených dveří - 11.12.2009

Na pracovišti Miřiovského proběhl 11.12. Den otevřených dveří a zároveň informační odpoledne pro rodiče. Studenti jednotlivých oborů prezentovali svoji práci, výrobky a dovednosti získané během studia. V přízemí školy proběhla názorná ukázka práce firmy HELUZ, cihlářský průmysl, v.o.s., Dolní Bukovsko, dále si mohli zájemci o studium prohlédnout ukázky oborů klempíř, elektrikář, zedník, prodavač, kuchař - číšník, např. slavnostní tabule, praktické balení vánočních dárků, zapojení elektrických zařízení, potřeby pro zednické a klempířské práce, práce s počítačovou technikou atd. Také všechny učebny byly připraveny k prezentaci.

Fotografie ze Dne ot. dveří:  tabule.jpg  tabulek.jpg   klempir.jpg   vchod.jpg  pc.jpg  prodavac.jpg  kuchyně.jpg  elektrikář.jpg  firma Heluz.jpg

Zkrácená verze prezentačního materiálu školy (studijní obory) pro školní rok 2010-2011: